MKFINANSE Innowacyjne rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

MK FINANSE to biuro rachunkowe i księgowe w mieście Gniezno, które zajmuje się kompleksową obsługę księgową dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej, w zakresie rachunkowości, podatków i kadr.

Nasze biuro specjalizuje się także w outsourcingu księgowym dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. W zakresie działań outsourcingowych znajdują się m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych i książek przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji środków trwałych, przygotowanie sprawozdań rocznych oraz wiele innych działań dodatkowych takich jak: wyprowadzanie zaległości, opracowanie zakładowego planu kont, wystawianie faktur, rachunków, sporządzanie miesięcznych / kwartalnych zestawień faktur kosztowych i przychodowych i innych dokumentów.

Załatwiamy wszystko za klienta począwszy od sporządzenia dokumentacji rejestracyjnej po dokonanie zmian czy też likwidację działalności. Reprezentujemy także wszystkich naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi i ZUS. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności.

Nasze biuro prowadzi m.in.:
- księgę przychodów i rozchodów
- księgi handlowego
- ryczałt ewidencjonowany,
- rozliczenia podatkowe i ZUS
- analizę finansową, obsługę kadrowo-płacową

biuro księgowe gniezno

Oferujemy:
- Tradycyjną księgowość oraz księgowość w pełni ONLINE 24h/dobę!
- Odpowiadamy na potrzeby klientów – pracujemy od 7:00 do 20:00
- Sam wybierasz sposób dostarczania dokumentów (Ty przywozisz / My odbieramy)
- Wygodny i przyjazny system księgowości online, który zapewnia:
  ۰podgląd wszystkich transakcji,
  ۰gotowe raporty finansowe,
  ۰integrację z kontem bankowym,
  ۰usługi szybkich płatności,
  ۰wystawianie faktur,
  ۰bazę wszystkich klientów i dostawców.
- Możliwość wysyłania faktur online

Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, odpowiadamy na pytania oraz doradzimy optymalne rozwiązanie podatkowe. Zapraszamy do nas, jeśli oczekujesz aby Twoja księgowość była w dobrych rękach.